Üyelik Sözleşmesi

İnternet üzerinden www.meliejewelry.com ("Site") üyeliği için sözleşme yapacağınız MELİKE KAPICIOĞLU TASARIM VE DİZAYN SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ bir mücevher tasarımı şirketidir (*).

Şirket İletişim bilgileri:
Adres: Karanfil Cad. Alkaranfil SK. No:4 34330 Levent-Beşiktaş/İST , Tel: + 90 212 283 54 01 Faks: +90 212.283 54 05, E-posta: info@meliejewelry.com (Mersis No: ).

Bu üyelik sözleşmesinin kurulması için, istenilen Üye(lik) Bilgileri"ni ve tespit edeceğiniz şifreyi girmeniz yeterlidir. Zorunlu bilgileri eksiksiz ve hatasız girmenizi özellikle rica ederiz. Üyelik işleminin tamamlanmasından sonra farkettiğiniz eksiklik ya da hatalar var ise Üye Girişi kısmından ulaşacağınız Üyelik Bilgilerim bölümünde düzeltebilir veya + 90 212 283 00 12 no.lu telefondan bize ulaşarak destek isteyebilirsiniz.

Üyelik işlemleriniz tamamlandığında bu Üyelik Bilgilendirmeleri-Sözleşmesi"ni (form-metin olarak) Üyelik Bilgileri"nde belirttiğiniz mail adresine gönderilecektir. Ayrıca Sitemizde yine form olarak yer almaktadır. Üyeye "özel" (taraf olarak bilgileri girilmiş) Sözleşme metni gibi bir metin Şirketimiz sistemlerinde ayrıca muhafaza edilecektir.

Dilediğiniz her zaman yukarıda belirtilen iletişim kanallarından Şirketimize yapacağınız sözlü veya yazılı bildirim ile, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve ceza ödemeksizin üyeliğinizi sona erdirebilirsiniz (Sitemiz üyeliğinden ayrılmak için Şirketimiz"in gönderdiği tüm e-postalarda yer alan “üyelikten ayrıl” linkini de kullanabilirsiniz); aynı şekilde Şirketimiz de üyelikleri sona erdirebilir.

Şirketimiz ve Sitemizde üye-müşteri bilgilerinin gizliliği, korunması, işlenmesi-kullanımı, ticari elektronik iletişimler ve diğer hususlarda aşağıda cari esasları belirtilen Gizlilik Kuralları-Politikası ve Kullanım Şartları geçerlidir.

• Üyeler tarafından verilen bilgilerin ve işlemlerin güvenliği için gerekli önlemler bilgi ve işlemin mahiyetine göre Şirketimiz veya ilgili kuruluşca sistemlerde ve internet altyapısında alınmıştır. Sitemizi kullanımlarınızda tüm kredi kartı işlemleri ve onayları Şirketimiz"den bağımsız olarak ilgili Banka ve benzeri Kart Kuruluşlarınca online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir (Kredi kartı "şifresi" gibi bilgiler Şirketimiz tarafından tarafından görülmez ve kaydedilmez).

• Sitemize üyelik, ürün/hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girilen bilgiler, keza kredi kartı ve banka kartlarına ait gizli bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez.

• Üyelerimize ait bilgiler yasal düzenlemelerin öngördüğü sorumluluklarımız çerçevesinde ilgili kuruluşlara açıklanabilir. Ayrıca, verdikleri kişisel bilgiler ile alışverişlerine dair her türlü kişisel olan-olmayan bilgileri, kanunlara uygun biçimde, Şirketimiz MELİKE KAPICIOĞLU TASARIM VE DİZAYN SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİZ tarafından, her türlü , ürün-hizmet tanıtımı, reklam, iletişim, promosyon, satış, pazarlama, mağaza kartı, kredi kartı ve üyelik bilgilendirmeleri, uygulamaları ve işlemleri yapılması amacı ile süresiz olarak veya yasal/öngörülecek süre için kaydedilebilir, yazılı/manyetik arşivlerde muhafaza edilebilir, kullanılabilir, güncellenebilir, paylaşılabilir, transfer olunabilir ve sair suretler ile işlenebilir.
(*) MELİKE KAPICIOĞLU TASARIM VE DİZAYN SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ Melie Mücevher’in şirketidir.

• Üyelerimiz ile, yine kanunlara uygun şekilde, her türlü ürün ve hizmetlere ilişkin tanıtım, reklam, iletişim, promosyon, satış ve pazarlama amacıyla, keza mağaza kartı, kredi kartı ve üyelik bilgilendirme, işlem, uygulamaları için Şirketimiz Melie, SMS/kısa mesaj, anlık bildirim, otomatik arama, bilgisayar, telefon, e-posta/mail, faks, (cihazınızda açık ise) bluetooth-diğer kablosuz ağlar ve diğer elektronik iletişim araçları ile sosyal, ticari ve sair elektronik iletişimler yapılabilir, Üyelerimize ticari elektronik iletiler gönderilebilir.

• Sitemizden ulaşılan diğer sitelerde kendilerine ait gizlilik-güvenlik politikaları ve kullanım şartları geçerlidir; reklam, banner, içerik görmek veya başka herhangi bir amaç ile ulaşılan web sitelerinden bilgi kullanımları, keza sitelerin etik ilkeleri, gizlilik-güvenlik prensipleri, servis kalitesi, kullanım şartları ve diğer uygulamaları sebebi ile oluşabilecek ihtilaf, maddi-manevi zarar ve kayıplardan Şirketimiz sorumlu değildir.

• Üyelerin Sitemizden veya Sitemizde link verilen diğer sitelerden edindikleri bilgiler, taraflarına elektronik iletişimi yapılan bilgilendirme, tanıtım ve reklamlar, keza her türlü öneriler çerçevesinde aldıkları kararlardan, bunlara göre yaptıkları hertürlü işlem ve uygulama ile sonuçlarından Üyeler sorumludurlar.

• Üyelerin belirtilen suretler ile bilgilenmeleri ve/veya taraflarına yapılan iletişimler, bilgilendirmeler, tanıtım ve reklamlar neticesi bir ürün/hizmet satın alması söz konusu olursa anılan işlem ayrıca ve kanuni usulünce yapılacak tüketici sözleşmesine tabidir. Tüketici sözleşmesi kendi şartlarında ve tarafları arasında uygulanır. Sitemizden alışverişlerinizde, her işlem sırasında göreceğiniz sipariş ön bilgilendirme formu-mesafeli satış sözleşmesi şartları geçerli olacaktır.

• Üyelerimiz arzu ettikleri her zaman ve hiçbir gerekçe göstermeksizin (yukarıda-aşağıda) belirtilen iletişim kanallarından Şirketimize ulaşarak kişisel veri kullanımı-işlenmelerini ve/veya taraflarına ticari elektronik iletişimleri durdurabilirler. Üyenın bu husustaki açık bildirimine göre, kişisel veri işlemleri ve/veya belirttiği kanallar için tarafına iletişimler yasal azami süre içinde durdurulur (yasalara göre mümkün-gereken işlem ve iletişimler devam eder). Üye dilerse ayrıca, hukuken muhafazası gereken ve/veya mümkün olanlar haricindeki bilgileri, veri kayıt sisteminden silinir ya da kimliği belli olmayacak biçimde anonim hale getirilir. Üye isterse kişisel verilerinin işlenmesi ile ilgili işlemler hakkında Şirketimize her zaman başvurabilir ve bilgi alabilir. Bu hususlardaki başvuru ve talepleri yasal azami süreler içinde yerine getirilecek yahut hukuki gerekçesi tarafına açıklanarak kabul edilmeyebilecektir.

• Sitemiz ile ilgili her türlü bilgi ve içerik ile bunların düzenlenmesi, revizyonu ve kısmen/tamamen kullanımı konusunda; Şirketimizin anlaşmasına göre diğer üçüncü sahıslara ait olanlar hariç; tüm fikri-sınai haklar ve mülkiyet hakları Şirketimize aittir.

Şirketimiz yukarıdaki konularda ve Üyelerine sunacağı ürün, hizmet ve fırsatlarda gerekli görebileceği her türlü değişikliği yapma hakkını saklı tutar; bu değişiklikler Şirketimizce Siteden veya diğer uygun yöntemler ile duyurulduğu andan itibaren geçerli olur; tüm kampanyalar duyurulan şartlarına tabidir.

Tüm bu konularda ek bilgi almak için Şirketimize danışabilirsiniz.

Üyelerimiz talep ve şikayetlerini şu iletişim kanallarından ulaşarak Şirketimize bildirebilir.

Adres: Teşvikiye mah. Atiye sok. Uzay apt. No: 3 Kat : 1 D: 2 Nişantaşı İstanbul. Tel: +90 212 283 00 12 (İnternet Adresi www.meliejewelry.com)

Üyelerimizin haklı talep-şikayetleri ile her türlü başvurularını karşılamaktan memnuniyet duyarız. Mümkün olmadığı takdirde, kanuni parasal sınırlar dahilinde, yerleşim yerinizdeki İl ve İlçe Hakem Heyetleri ile Tüketici Mahkemeleri"ne başvurabilirsiniz.

MELİKE KAPICIOĞLU TASARIM VE DİZAYN SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ VE DİĞER HUSUSLAR İÇİN İZNİNİZ

www.meliejewelry.com Sitenize verdiğim kişisel bilgiler ile alışverişlerime dair her türlü kişisel olan-olmayan bilgilerimin, kanunlara uygun biçimde, Şirketiniz MELİKE KAPICIOĞLU TASARIM VE DİZAYN SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ ve keza ortakları-iş ortakları, halefleri ve/veya bunların belirleyeceği üçüncü kişiler/kuruluşlar tarafından, gerek yasal gerekler için, gerek her türlü ürün-hizmet tanıtım, reklam, iletişim, promosyon, satış, pazarlama, mağaza kartı, kredi kartı ve üyelik işlemleri, bilgilendirmeleri ve uygulamaları yapılması amacı ile süresiz olarak veya yasal/öngörülecek süre için kaydedilmesine, yazılı/manyetik arşivlerde muhafaza edilmesine, kullanılmasına, güncellenmesine, paylaşılmasına, transferine ve sair suretler ile işlenmesine izin veriyorum.

Sitenize üyelik işlemini mobil aplikasyonunuz (uygulamanız) üzerinden gerçekleştirdiğim ve/veya kullandığım takdirde, yukarıdaki bilgilerin yanısıra, Şirketinize, MELİKE KAPICIOĞLU TASARIM VE DİZAYN SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ’ne (*), bayileri ile anlaşmalı kuruluşlarına ait fiziki ve e-ticaret mağazaları-reyonları ile içinde yer aldıkları yapıları-siteleri ziyaretlerime ve buralardan alışverişlerime dair her türlü kişisel olan-olmayan bilgilerimin (konum verileri, incelenen ürünler ve alışveriş konusu ürün-tutar bilgileri dahil) yukarıdaki iznim kapsamında olduğunu, cihazımda açık ise, bluetooth ve/veya kablosuz ağ bağlantısı üzerinden bu bilgilerin de yukarıdaki amaçlar ile alınmasına ve yukarıda belirtilen işlemlerin yapılmasına izin veriyorum.

(*)MELİKE KAPICIOĞLU TASARIM VE DİZAYN SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ Melie Mücevherdir. Kanunlara uygun şekilde, her türlü ürün ve hizmetlere ilişkin çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, satış ve pazarlama amacıya, keza, mağaza kartı, kredi kartı ve üyelik bilgilendirme, işlem ve uygulamaları için Şirketiniz MELİKE KAPICIOĞLU TASARIM VE DİZAYN SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ’ne , tarafıma"nce SMS/kısa mesaj, anlık bildirim, otomatik arama, bilgisayar, telefon, faks, e-posta/mail, (cihazımda açık ise) bluetooth-diğer kablosuz ağlar ve diğer elektronik iletişim araçları ile ticari elektronik iletiler ve diğer iletiler gönderilmeleri için açıkca izin ve onay veriyorum.

Üyelik işleminiz tamamlandığında belirttiğiniz cep telefonuna/e-posta adresinize " onayınız alındı" vb. bir mesaj göndereceğiz. İstediğiniz her zaman ve hiçbir gerekçe göstermeksizin, gerek söz konusu mesajda, gerek elektronik iletilerimizde belirtilen işlemi (red) yaparak "ticari elektronik iletişimi" durdurabilirsiniz (kanunlar gereği mümkün veya yapılmakla yükümlü olunanduğumuz iletişimler devam eder).

Yukarıdaki esasları ve kuralları Üye-Müşterimiz olarak benimsiyor, kabul ediyor, anlatılan şartlarda www.meliejewelry.com Sitemize üye olmak istiyor ve/veya belirtilen izinleri/onayları veriyorsanız şimdi lütfen üyelik sözleşmesi ve/veya kişisel veriler-ticari elektronik ileti gönderimlerine ilişkin ibareler yanındaki kutucuk/kutucukları işaretleyerek üyelik işlemlerinizi tamamla